محل تبلیغات شما

من ابتدا سعی کردم در بدو ورود به کلاس به خصوص در زنگ اول ابتدا با صدایی بلند و البته آهنگین نام خدا را بیان کرده و توجه دانش ­آموزان را به خود جلب کنم و سپس با گچ رنگی روی تابلو بنویسم.

همچنین سعی میکنم بعد از هر مدتی چیدمان را به کمک خود دانش آموزان تغییر دهم تا کلاس یکنواخت نشود و نیز هر هفته با توجه به مطالب درسی، مطلبی تهیه و به دیوار کلاس یا تابلو بچسبانم و یک نفر از دانش ­­آموزان به عنوان نماینده بهداشت انتخاب تا در زنگ آخر نظافت را چک کند.

و زنگ را با شعری متناسب با آن روز شروع و سپس حضور و غیاب  البته با نام کوچک را انجام می­دهم و با همه احوال­پرسی و از غایبین روزگذشته دلجویی  کنم و برای تدریس هر درس سعی کردم تا حتما از همه دانش­ آموزان در تدریس استفاده کنم تا دانش ­آموزان در کلاس فعال باشند. برای پایان هر تدریس با شیرینی یا یک داستان یا یک بازی دوباره جو کلاس را با نشاط میکردم و جایزه و کارت تشویقی نیز در کمد کلاس تهیه کردم تا در کلاس ایجاد رقابت سالم نمایم.

همچنین برای مشارکت همه دانش ­آموزان در کلاس تصمیم گرفتم تا به نوبت مسئولیتی به دانش ­آموزان داده شود. و برای روش تدریس روشی عال و بانشاط در کلاس ایجاد نمایم.

خواب کافی دانش اموزان در اوقات قبل از کلاس و ورود به مدرسه

ایجاد انگیزه در دانش آموزان

تأثیر انگیزش بر یادگیری

کلاس ,دانش ,تدریس ,­آموزان ,کنم ,یک ,در کلاس ,دانش ­آموزان ,در زنگ ,تا در ,کلاس ایجاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها